Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Balo Kimdir?
Eğlence Endüstrisinin Kalbinde Balo! 

Balo, dünyanın en iyi ve kaliteli oyun makinası üreticilerinin Türkiye Distribütörü olarak 2004 yılında başladığı faaliyetlerine, oyun merkezi işletmeciliği, operatörlük, projeli oyun ve eğlence mekanları tasarımı, yüksek kalite standartlarındaki teknik servis hizmeti ve tesise konulacak oyun makinelerinin ve ünitelerinin seçimi konusunda verdiği danışmanlık hizmetleri ile sektörünün öncü firması olarak devam etmektedir. Balo, IAAPA Uluslararası Eğlence Parkları Birliği üyesidir.
 
Balo, Türkiye'de kendi sektörüne 'Entegre Eğlence' anlayışıyla yepyeni bir kavram getirerek, hedef kitle profilini de geniş bir aralığa çıkarıyor ve a'dan z'ye eğlence hizmeti sağlıyor. Dünyanın önde gelen yiyecek-içecek markalarıyla yaptığı iş ortaklıklarıyla eğlenceyi kesintisiz hale getiriyor. 
 
Balo Kazandırır!

Balo, dünya eğlence trendlerini, son teknoloji ile geliştirilmiş oyun makinaları ve ekipmanlarını Türkiye'deki eğlence sektörüyle buluştururken, bu sektörle kesişen veya aynı çatı altında bulunan alışveriş merkezleri, turizm işletmeleri, eğlence merkezleri ve restaurantlar..vs. sektörler için de kazanç kapıları açıyor.


© 2014 Tüm Hakları Saklıdır. http://www.balo.com.tr